INNVISTA HOTELS

HİZMETLERİMİZ

Innvista Hotel Belek’de sizler için tatilinizin tamamlayıcı olan bir çok hizmet hazırlandı.
http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/02/summer-star-red.png


INNVISTA SERVİSİ

Hizmetlerimiz

Innvista Hotel Belek
ULTRA Herşey dahil konsepti dahilinde olan hizmetlerimiz


Doktor

Sağlıklı bir tatilin son derece önemli olduğunun bilincinde olan Innvista Hotel Belek bu konuda da misafirlerinin yanında. Güler yüzlü hemşiremizle ve günün her istenildiği zamanında ulaşılabilen, deneyimli doktorumuz hizmetinizdedir


Fotoğrafçı

Tatiliniz sadece soyut anılarda kalmasın. Profesyonel bir ekiple dijital ortamda tatilinizi unutulmaz kareler içine alıyor, ilerde keşke bir daha dediğiniz anlarınızı canlandırmak adına bu anlarınızı kaliteli fotoğraflarla somutlaştırıyoruz


Market

İhtiyaçlarınızı, tesisimizden ayrılmadan, tatilinizin büyüsünden az bir süre de olsa ara vermenize gerek kalmadan Innvista Hotel Belek içerisinde keyifle ve rahatlıkla alabilirsiniz. Güler yüzlü personelimizle karşılaşacağınız mini marketimizde iyi alışverişler dileriz.


Saat & Mücevherat

Antalya’da parıldayan sadece güneş, Akdeniz ve yıldızlar değil, Fancy kuyumculuğun önünüze sereceği altın ve pırlantalar da gözlerinizi kamaştıracak, albenileriyle sizleri etkileyecektir.


Kuaför

Saçınızın ve cildinizin, keyifli tatilinizin ayrılmaz parçası olan güneşten gördüğü olumsuz etkileri yok ediyor ve saçınızı ve cildinizi daha etkileyici bir görünüme dönüştürüyoruz. Bunu yaparken hijyenden ödün vermiyor, cilt ve saç bakımınızı üstleniyoruz.


Su Sporları

Sahilimizdeki taşeron firmaların sunduğu Muz, Jetski, Su Kayağı, Rüzgâr Sörfü, Parasailing, Kano, vb su sporları ile karada geçirilen keyifli saatleri denize de taşınıyor ve sizi dopdolu bir eğlencenin içinde boğuyor.
Geriye sadece seçim yapmak kalıyor.


Butik

Çarşı ve Pazar gürültüsünü yaşamayasınız diye, çarşı-pazarı ayağınıza getirdik. Çarşı- pazar gezmek için tatilinize mola vermenize gerek kalmayacak. Aradığınız, ihtiyacınız olan her şeyi butiğimizde bulabileceksiniz.