KONAKLAMA

Odalar ve Suitler

INNVISTA HOTEL BELEK otelimizde 176 adet Standart Oda, 38 adet Suit Alie Odası, 80 adet Aile Odası, 16 Adet Superior Oda, 4 Adet Engelli Odası, 1 Adet Kral Dairesi olmak üzere toplam 315 adet odamız mevcuttur.


INNVISTA HOTELS

STANDART ODA

Toplamda 24 m²‘den oluşan balkonlu odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-Fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima kasa, halı zemin, banyo / wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bir Single ve bir French yatak, oturma grubu. Kara ve Orman manzaralı.


http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/06/standart-1180-737.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/06/family-1180-737-1.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


INNVISTA HOTELS

AİLE ODASI

Toplamda 35 den oluşan balkonlu ve ara kapılı odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima kasa, halı zemin, banyo/wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi. İki Single ve bir French yatak, oturma grubu mevcutturhttp://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/02/family_suit-800-600.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


INNVISTA HOTELS

Suit Aile Odası

Toplamda 47 m²‘den oluşan balkonlu ve ara kapılı odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-Fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima kasa, halı zemin, banyo/wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi. İki Single ve bir French yatak, oturma grubu mevcuttur.

Kara ve Orman manzaralı

http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/06/standart-800-600.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


INNVISTA HOTELS

Engelli Odası

Toplamda 24 m²‘den oluşan balkonlu odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-Fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa,halı zemin, engelli banyo / wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bir Single ve bir French yatak, oturma grubu mevcuttur.
Kara ve Orman manzaralı

http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/02/superior-800-600.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


INNVISTA HOTELS

Superior Oda

Toplamda 28 m²‘den oluşan balkonlu odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-Fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima kasa,halı zemin, banyo / wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bir Single, bir French yatak, yavru yatak ve oturma grubu mevcuttur.
Kara ve Orman manzaralı

http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/06/king2-800-600-320x240.jpg
ODA ÖZELLİKLERİ


INNVISTA HOTELS

Kral Dairesi

Toplamda 47 m² + 24 m²‘den oluşan balkonlu ve teraslı odalarda, mini bar, TV, uydu ve müzik yayını, Wi-Fi internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, split klima, kasa, halı zemin, banyo / wc, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Dört Single, bir French yatak ve oturma grubu.
Kara ve Orman manzaralı

http://innvistahotel.com/wp-content/uploads/2016/02/summer-star-red.png


Odanızı ayırtın

Web sitemiz üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile direkt rezervasyon yapabilirsiniz.


ONLINE REZERVASYON